Firma Naturgreen

Firma Naturgreen Sp. z o.o. jest importerem naturalnych suplementów diety. Produkty spełniają wszystkie normy UE, a część z nich posiada certyfikaty Naturland i EKO.

Przy doborze preparatów firma kieruje się przede wszystkim wysoką jakością i ich wszechstronnym działaniem na ludzki organizm. Mają one nieocenioną wartość w profilaktyce zdrowotnej chorób cywilizacyjnych i nie tylko. Są to produkty, które z powodzeniem mogą wspomóc osoby borykające się z typowymi dolegliwościami XXI wieku, wynikającymi z niedoborów w diecie oraz przebywaniem w zanieczyszczonym środowisku. Zmęczenie, stres, nadwaga, anemia, osłabione włosy i paznokcie, szybsze starzenie się organizmu – temu można zapobiec stosując naturalne środki. Pozbawione chemii i których skuteczność znajduje od dawien dawna swoje potwierdzenie.

Profilaktyka zdrowotna, oczyszczanie, odżywienie, regeneracja i poprawa odporności to słowa klucze komplementarnego systemu firmy Naturgreen, którego celem jest pomoc w przywróceniu człowiekowi naturalnego stanu homeostazy. Stanu, w którym cieszy się on dobrym zdrowiem. Fizycznym i psychicznym.


Porówanie produktu (0)


ArtroFlexin Plus

ArtroFlexin Plus

Unikalny kompleks składników na sprawne stawy i ich regenerację.Poznaj sekret medycyny indyjskiej wz..

59,00 ZŁ

Wyświetlono 1 do 1 z 1 (1 stron)