• Power SI+ płyn (krzem organiczny)

W litrze preparatu Power SI+ znajduje się ok. 1500 mg krzemionki organicznej. Jest to jedyny preparat w Polsce, który ma tak wysokie stężenie krzemu.

Poziom pierwiastka młodości można podnieść stosując dietę bogatą w produkty takie jak: owies, jęczmień, żyto, skrzyp polny czy rośliny strączkowe. Można, ale tylko w teorii. Krzem jest bowiem tym składnikiem w ludzkiej diecie, którego ilość drastycznie zmalała z powodu nowoczesnego przetwarzania i oczyszczania produktów spożywczych, a także uprawiania warzyw w środowisku hydroponicznym. W dodatku wchłanianiu do organizmu tej postaci krzemu ulega zaledwie 3%. 

Naturalną postacią ciekłą krzemu jest kwas ortokrzemowy Si(OH)4 lub H4SiO4. Występuje on u roślin, u których zachodzą procesy chemiczne prowadzące do powstawania krzemianów organicznych. 

Formę chemiczną Power SI+ stanowi kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, uznany przez Ministra Zdrowia i Unię Europejską jako jedyny składnik dopuszczalny do produkcji suplementu dostarczającego pierwiastek SI do organizmu.
Krzem to makroelement, którego stężenie w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem. Power SI+ może być stosowany jako uzupełnienie diety w ten niezbędny składnik. Suplement o działaniu odżywczym lub fizjologicznym.


Składniki:
kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną
składniki pomocnicze: woda, kwas cytrynowy, srobinian potasu - konserwant
 

 

 

 
 

Opakowane: 500 ml
Zalecana porcja do spożycia: 15-30 ml (1-2 łyżki dziennie)
Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej do spożycia.
*% realizacji dziennego zalecanego spożycia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Po otwarciu należy zużyć w ciągu 30 dni.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna
Captcha

Power SI+ płyn (krzem organiczny)

  • Producent: Natur Green
  • Model: 500ml
  • Dostępność: W magazynie
  • 98,00 ZŁ